KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12497596
nr 1249 7596
T Dahl, Skogsglänta, signerad. Olja på pannå, 41x32
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:05:50
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)